Trzy inteligentne nowe sposoby uaktualnienia inteligentnego domu za pomocą Lenovo

Przedstawiamy Lenovo Smart Frame, Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Google Assistant ™ i Lenovo Connected Home Security.


Rok 2020 może być rokiem, w którym ostatecznie zdecydujesz się ulepszyć swoją siedzibę, dodając elementy inteligentnego domu. Dzięki dzisiejszym technologiom inteligentnego domu możesz teraz używać głosu lub kompatybilnego smartfona do sterowania i automatyzacji niemal wszystkiego w domu – oświetlenia, ogrzewania lub zamków. Lub postępuj zgodnie z wizualnymi przepisami w kuchni, monitoruj pokój dziecinny za pomocą inteligentnej kamery i skonfiguruj rozmowy bez użycia rąk za pomocą urządzeń takich jak Lenovo Smart Display.

Ale budowanie inteligentniejszych domów wymaga inteligentniejszego planowania, zwłaszcza gdy masz do wyboru tak wiele opcji, przy tysiącach marek, marek i modeli, które są obecnie dostępne. W tym celu Lenovo przedstawia linię innowacyjnych, redefiniujących kategorie ofert, które mogą pomóc w ulepszeniu inteligentnego domu w bardziej inteligentny sposób.

Dobrym sposobem na rozpoczęcie jest ponowne użycie jednego z najczęstszych inteligentnych urządzeń w domu: tabletu. Tablety są często używane w podróży, ale kiedy siedzą w domu, mogą pozostać nieużywane przez ponad 23 godziny dziennie. 1 Wiele gospodarstw domowych zapomina naładować tablety lub pozostawia je w domu nieużywane i porzucone. Ale dzięki Lenovo Smart Tabs – tabletom rodzinnym z możliwością udostępniania, które mogą zrobić więcej, gdy nie są używane w podstawowej funkcji tabletu – Lenovo zmieniło grę. A po wprowadzeniu w zeszłym roku serii Lenovo Smart Tab, nowy Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Google Assistant to tablet, który pozwala spojrzeć na informacje i zadawać pytania Asystentowi Google bez użycia rąk, podczas gdy tablet Być oskarżonym.


Innym nowym sposobem na uczynienie domu bardziej inteligentnym jest wyłożenie ścian. Większość z nas nie myśli o wyświetlaczach cyfrowych, jeśli chodzi o inteligentne domy, ale mogą one zmienić różnicę między miejscem zamieszkania obcinarki do ciastek a inteligentnym łóżeczkiem, które olśniewa. Właśnie dlatego Lenovo wypuściło całkowicie nową inteligentną ramę Lenovo, który pozwala odkryć na nowo swoje ulubione zdjęcia i spojrzeć w przeszłość w błyszczącym, 21,5-calowym krystalicznie czystym obrazie. Podczas gdy aparaty smartfonów pozwoliły nam zrobić tysiące wysokiej jakości zdjęć z udostępnionymi wspomnieniami, rzadko mieliśmy okazję udostępnić je w naszym domu w chwilach, gdy jesteśmy otoczeni przez przyjaciół i rodzinę. Lenovo Smart Frame przekształca te wspomnienia w główny element każdej wspólnej przestrzeni – na przykład w pokojach gościnnych lub jadalniach – z dodatkową możliwością wyświetlania oszałamiających dzieł sztuki.

I wreszcie, wraz ze wzrostem liczby podłączonych urządzeń, pojawia się ryzyko związane z lukami w zabezpieczeniach i naruszeniami bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, Lenovo wypuszcza nowe rozwiązanie oparte na chmurze za pośrednictwem Lenovo Vantage o nazwie Lenovo Connected Home Security, pozwalające konsumentom wybrać, które z urządzeń podłączonych do sieci domowej będą monitorowane pod kątem bezpieczeństwa, w tym smartfony, inteligentne wyświetlacze, inteligentne tablety i inne podłączone urządzenia, gdy podłączony jest również ich komputer konsumencki Lenovo lub tablet z systemem Android TM.

Modernizacja inteligentnego domu (inteligentny sposób) nie jest wcale taka trudna. Chodzi tylko o to, aby wiedzieć, jakie są najlepsze opcje. Zanurzmy się więc w szczegółach.

Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Google Assistant

1. Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Asystentem Google

Po wprowadzeniu w zeszłym roku Lenovo Smart Tab M8 z Google Assistant, nowy Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Google Assistant zapewnia użytkownikom wszechstronność w pełni wyposażonego tabletu z Androidem, gdy jest trzymany, a także wygodę korzystania z zestawu głośnomówiącego Ekran aktywowany przez Asystenta Google dzięki trybowi Ambient Mode. 10,3-calowy ekran Full HD sprawia, że ​​tablet sam w sobie jest solidnym urządzeniem rozrywkowym, z wąską ramką ekranu o przekątnej 4,6 mm (0,18 cala), dwoma głośnikami bocznymi zasilanymi przez Dolby Atmos® do oglądania programów i grania w gry, które dużo więcej zabawy i wciągania.

Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus jest wyposażony w inteligentną stację ładującą.

Tablet jest wyposażony w inteligentną stację ładującą, która podnosi tablet, utrzymując go w stanie naładowania, i zamienia tablet w inteligentny głośnik z ekranem. Sportowe rozpoznawanie głosu w środkowym polu z podwójnymi mikrofonami (w tym dedykowanymi cyfrowymi procesorami sygnałowymi) i dedykowanym układem sygnałowym, Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Asystentem Google może odbierać Twój głos z drugiego końca pokoju. 2 Teraz możesz oglądać briefingi wideo, monitorować kanały z kamery, sprawdzać pogodę lub sterować inteligentnym domem za pomocą głosu. Nieużywany ekran automatycznie przekształca się w cyfrową ramkę do zdjęć.

Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus jest przeznaczony dla gospodarstw domowych z wieloma kontami użytkowników i odblokowaniem twarzy dostosowanym dla każdego użytkownika.

Tablet jest także przeznaczony dla gospodarstw domowych z wieloma kontami użytkowników i odblokowaniem twarzy dostosowanym dla każdego użytkownika. Rodziny mogą również uzyskać dostęp do ulepszonego trybu dziecięcego dla dzieci, który oferuje dedykowane treści dla dzieci, a także kontrolę rodzicielską i specjalne funkcje ochrony oczu. Obejmuje to Alert Postawy, który wykrywa postawę użytkownika – przypominając mu, aby usiadł prosto z komunikatem, któremu towarzyszą wibracje. Gdy tablet jest oglądany w samochodzie lub furgonetce, Bumpy Environment Alert może wykryć wyboistą jazdę i przypomnieć użytkownikowi o zaprzestaniu korzystania z urządzenia.

W Ameryce Północnej Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Google Assistant zaczyna się od 189 3 USD i ma być dostępny od 2020 r.3

Inteligentna rama Lenovo

2. Odkryj na nowo swoje ulubione wspomnienia dzięki Lenovo Smart Frame

Zupełnie nowa inteligentna rama Lenovo została zaprojektowana, aby odkryć twoje ulubione chwile i odkryć na nowo idealne ujęcie wschodu słońca, który zabrałeś podczas podróży wiele lat temu. Dzięki ekranowi wykończonemu matowym wykończeniem i warstwą antyrefleksyjną obrazy na inteligentnej ramce Lenovo można podziwiać i oglądać przy dowolnym ustawieniu jasności io każdej porze dnia. Czujnik odcienia koloru dostosowuje jasność obrazu, zgodnie z oświetlenia w pomieszczeniu dla bardziej naturalnego i estetycznego wrażenia wizualne w swojej salon, sypialnia lub badania. Odtwarzaj, kontynuuj lub wstrzymuj slajd lub wideo za pomocą gestów.

Inteligentna rama Lenovo

Wbudowana sztuczna inteligencja Lenovo Smart Frame selekcjonuje album ze zdjęciami, wybierając obrazy najwyższej jakości z kolekcji, a następnie automatycznie komponując je w kolaże cyfrowe, aby zmaksymalizować liczbę wyświetlanych zdjęć jednocześnie. Lenovo Smart Frame jest również wyposażony w bezpłatną aplikację zawierającą setki dzieł sztuki, które można wyświetlać w całym domu.

Konfiguracja jest niezwykle prosta, z zatrzaskowym systemem montażowym, który pozwala obrócić ramkę o 90 stopni, umożliwiając wyświetlanie obrazów w pionie lub poziomie w dowolnym momencie. System ten chroni również przewód zasilający Lenovo Smart Frame przed nieestetycznymi splątaniami, jednocześnie utrzymując pokój w czystości i minimalnym. Użytkownicy mogą również wybierać z galerii opcjonalnych kolorów i materiałów, aby lepiej dostosować się do swoich indywidualnych upodobań i projektów wnętrz.

W Ameryce Północnej Lenovo Smart Frame (21,5 cala) zaczyna się od 399 USD i ma być dostępny od sierpnia 2020 r. 3


3. Lepiej chroń swój inteligentny dom dzięki Lenovo Connected Home Security

Wraz ze wzrostem liczby inteligentnych domów rośnie ryzyko, że hakerzy podejmą próbę dostrojenia się do sieci twojego domu. Gdy złośliwi hakerzy włamią się do twojego systemu, mogą potencjalnie uzyskać dostęp do twoich danych osobowych, szpiegować domostwo lub wyłączać kamery. Ryzyko to może potencjalnie prowadzić do szeregu negatywnych skutków, takich jak kradzież z włamaniem lub kradzież tożsamości. Rozwiązanie Connected Home Security firmy Lenovo ma na celu lepszą ochronę inteligentnego domu przed takimi niepożądanymi włamaniami.

Lenovo Connected Home Security

Firma Lenovo udostępniła Connected Home Security wyłącznie użytkownikom poprzez aktualizację oprogramowania Lenovo Vantage (3.1.1) i ma na celu zmniejszenie ryzyka nieautoryzowanego dostępu do podłączonych urządzeń. System monitoruje sieci domowe pod kątem złośliwych zachowań bezpieczeństwa i ostrzega, jeśli nieznany użytkownik zaloguje się do Twojej sieci. Lenovo Connected Home Security ostrzega bezpłatnych i płatnych użytkowników niemal w czasie rzeczywistym o potencjalnych zagrożeniach bezpieczeństwa, takich jak hakowanie online i ataki phishingowe, oraz oferuje użytkownikom Lenovo Vantage instrukcje, jak pomóc zachować ochronę.

Obsługiwany przez partnera ds. Bezpieczeństwa Coronet, Lenovo Connected Home Security jest bezpłatny dla użytkowników komputerów Lenovo 4, którzy mają Lenovo Vantage do wyboru kompatybilnych urządzeń podłączonych do sieci domowej do monitorowania, w tym urządzeń inteligentnych Lenovo, takich jak Lenovo Smart Tab, Lenovo Smart Clock, Lenovo Smart Display oraz Lenovo Smart Home Essentials. Możesz także uczynić tablet z Androidem głównym centrum Connected Home Security zamiast komputera.4

Od stycznia 2020 r. Lenovo Connected Home Security będzie dostępny do 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem konsumenckiej wersji Lenovo Vantage oraz dla właścicieli komputerów marki Lenovo z systemem Windows 10, takich jak YogaTM, IdeaCentreTM i IdeaPadTM Komputery osobiste. 5

Po 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej użytkownicy chcący monitorować również urządzenia firm innych niż Lenovo w domowej sieci WiFi oraz urządzenia podłączone do dowolnej sieci rodzinnej (np. Domu rodziców), mogą zapłacić 29,99 USD rocznie na rodzinę za pełne -licencjonuj 3 za pośrednictwem internetowego sklepu Lenovo Vantage.

Odwiedź zestaw prasowy Lenovo CES 2020, aby uzyskać zdjęcia i pełną specyfikację.


1 Raport trendów internetowych Mary Meeker 2014, Kleiner Perkins: „Konsumenci w USA spędzają średnio 43 minuty dziennie na swoich tabletach, zwykle późnym wieczorem”.
2 Technologia rozpoznawania głosu w dalekim polu w Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus 2. generacji z Asystentem Google zaleca się korzystanie z odległości do 3 metrów.
3 Ceny mogą nie zawierać podatku i nie obejmują wysyłki ani opcji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia; obowiązują dodatkowe warunki. Ceny odsprzedawcy mogą się różnić. Daty na półce sklepowej i opcje kolorów mogą się różnić w zależności od położenia geograficznego, a produkty mogą być dostępne tylko na wybranych rynkach. Wszystkie oferty zależą od dostępności. Lenovo zastrzega sobie prawo do zmiany oferty produktów, funkcji i specyfikacji w dowolnym momencie bez uprzedzenia.
4Dostępny w konfiguracji Lenovo Vantage to pulpit narzędzi programowych oferowanych bezpłatnie na wszystkich komputerach osobistych z systemem Windows 10, w tym Yoga, IdeaCentre i IdeaPad. Aby używać tabletu z Androidem jako głównego centrum dla Connected Home Security, należy pobrać bezpłatną aplikację o tej samej nazwie ze sklepu Android Store / Google Play Store.
5 Wymagany jest laptop konsumencki Lenovo (lub tablet) podłączony i aktywny w tej samej sieci (pełniący funkcję menedżera połączeń).

LENOVO, JOGA, IDEAPAD i IDEACENTRE są znakami towarowymi Lenovo. ANDROID i GOOGLE ASSISTANT są znakami towarowymi firmy Google LLC. Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corp. DOLBY ATMOS jest zastrzeżonym znakiem towarowym Dolby Laboratories, Inc. Nazwy innych firm, produktów i usług mogą być znakami towarowymi lub znakami usług innych podmiotów i są własnością ich właścicieli. © 2020, Lenovo Group Limited.